IKEA - gazetki promocyjne Gdańsk(pomorskie pow. Gdańsk)

Ocena sieci
4.1 (12 głosów)
O sieci IKEA
IKEA

IKEA - szwedzki design, szwedzka jakość

IKEA to słynna szwedzka sieć sklepów z wyposażeniem dla domu. W Polsce jest ich dziewięć i znajdują się w takich miastach jak: Warszawa (na Targówku, w Jankach pod Warszawą), Gdańsk, Wrocław, Poznań, Katowice, Kraków, Łódź oraz Bydgoszcz. Sama nazwa firmy wywodzi się od inicjałów jej twórcy oraz pierwszych liter jego adresu – Elmtaryd, gospodarstwa rodzinnego Kampardów położonego w parafii Agunnaryd. Pierwszy sklep otwarto w Almhult. Obecnie firma prowadzi swoje interesy w 42 państwach, a w 26 posiada własne domy handlowe. Wizją IKEI jest tworzenie lepszych warunków życia oraz dążenie do poprawy komfortu społeczeństwa. Staraniem firmy jest przekazanie klientom najlepszej jakości produktów przy zachowaniu najbardziej korzystnych cen. W tym celu firma stawia na jak największą automatyzację procesu produkcji oraz dobre kontakty z dostawcami. Nie wliczając sklepów, IKEA na koniec roku 2015 posiadała 27 biur handlowych, 15 biur obsługi klienta, 33 centra dystrybucji oraz 43 jednostki produkcyjne.

Wszystkie produkty IKEA cechują się dopracowanym, skandynawskim designem. W ofercie sklepu znajdziemy dosłownie wszystko, co potrzebne do umeblowania domu i wyposażenia. Wymagający klienci znajdą tutaj meble w rozmaitych stylach, zarówno nowoczesnych, jak i tradycyjnych, a także o różnorodnych funkcjach. Dzięki bogatej ofercie kanap, łóżek, systemów przechowywania, biurek oraz innych mebli i akcesoriów, w IKEI z łatwością wyposażymy cały swój dom. Projektanci sieci nie zapomnieli również o właścicielach małych lokali. W ofercie znajduje się wiele rozwiązań pozwalających efektywnie wykorzystać niewielką przestrzeń.

Jedną ze szczególnie atrakcyjnych propozycji w ofercie IKEI są kuchnie. Nikt inny nie oferuje tak wysokiej jakości zabudowy w tak konkurencyjnych cenach. Dzięki udostępnionej dla klientów aplikacji można swoją wymarzoną kuchnię stworzyć w ciągu kilkunastu minut, w razie potrzeby korzystając z pomocy pracowników sieci.

Oprócz mebli, IKEA oferuje wszelkiego rodzaju wyposażenie do domu. Od tekstyliów, poprzez naczynia, przybory kuchenne, rośliny, świece, worki czy artykuły papiernicze. Słowem, dosłownie wszystko, co jest niezbędne do prowadzenia gospodarstwa domowego. Dzięki tak bogatej ofercie w salonie IKEA w ciągu kilku godzin można zaopatrzyć swój dom na całe lata.

IKEA to nie tylko sklep meblowy. Bogata oferta skandynawskich produktów żywnościowych, niedostępnych nigdzie indziej oraz restauracja serwująca dania kuchni szwedzkiej przypadnie do gustu każdemu, kto lubi dobrze zjeść. Oprócz tego podczas wizyty w sklepie można zakupić niezwykle tanie przekąski - hot-doga, frytki czy napój za jedynie złotówkę.

Znajdź inspirację w gazetkach promocyjnych!
O najnowszych promocjach firma informuje za pomocą katalogów, w których oprócz cen umieszcza ważne informacje o swoich produktach. Przygotowana przez sieć IKEA gazetka promocyjna zawiera nie tylko aktualne oferty, ale jest również bogatym źródłem inspiracji. Starannie zaprojektowane przykładowe aranżacje pomogą w stworzeniu własnych wnętrz i wybraniu odpowiednich mebli. Aranżacje te zazwyczaj można również obejrzeć na żywo w salonach IKEA. Gazetka zawiera szczegółowe informacje na temat czasu trwania i warunków poszczególnych ofert.
Opinie o sieci IKEA
Default avatar
  • ...
  • 22/01/2017
Wie ktos gdzie jest sklep IKEA bylabym bardzo wdzieczna gdy by mi ktos powiedzial..
Default avatar
  • ...
  • 15/03/2016
sklep na 4 gwiazdki niestety nie wywiązują się jeżeli chodzi o transport -zmieniają w ostatniej chwili godziny dostawy tłumacząc się "awarią samochodu" moje doświadczenie pokrywa się z doświadczeniem moich znajomych i rodziny. Zakupy tak ale transportu nie polecam
Default avatar
  • ...
  • 04/04/2014
Bez Ikea to w Polsce design meblowy byłby na poziomie Bodzio...
Najbliższe sklepy sieci IKEA
Godziny otwarciaAdres
09:00 - 22:00Gdańsk, ul. Złota Karczma 26Zobacz sklep na mapie
IKEA znajdziesz w tych centrach handlowych